Skup nieruchomości z lokatorami

Profesjonalny skup nieruchomości z lokatorami

Próba wystawienia na sprzedaż mieszkania czy domu z jednym lub większą liczbą lokatorów rzadko kiedy wiąże się z oczekiwanym zainteresowaniem ze strony potencjalnych nabywców. Ciężko się temu dziwić, ponieważ większość spośród ludzi poszukujących nieruchomości z rynku wtórnego planuje w nich zamieszkać i z całą pewnością nie jest chętna na dzielenie swojej prywatnej przestrzeni z nieznajomymi. Problem nie ogranicza się jednak wyłącznie do takich przypadków. Nawet bowiem wtedy, kiedy zakupem mieszkania zainteresowana jest osoba kierująca się innymi niż wskazanymi wcześniej pobudkami, dziki lokator to zawsze kłopot, którego wolą zwyczajnie uniknąć.

Jak zatem widać, upłynnienie środków w postaci zamieszkiwanej nieruchomości, korzystając z konwencjonalnych metod, to zadanie wyjątkowo skomplikowane. Na szczęście w takich okolicznościach z rozwiązaniem przychodzi nasz skup mieszkań z lokatorem.

Usługa tego rodzaju stanowi jedną z głównych specjalizacji naszej firmy. Dysponując dużym doświadczeniem w ramach wspomnianej dziedziny, jesteśmy w stanie zaproponować Ci godziwe pieniądze za sprzedawany przez Ciebie obiekt oraz całkowite zdjęcie z Twoich barków problemu niechcianego lokatora. Jeśli interesuje Cię szczegóły dotyczące takiej pomocy, zapoznaj się z przedstawionymi poniżej informacjami.

Skup nieruchomości z lokatorami – najważniejsze informacje

Omówienie wspomnianego tematu zacznijmy od rozwiania najczęściej pojawiających się w tym zakresie wątpliwości, które dotyczą legalności całego przedsięwzięcia. Otóż czynność sprzedaży należącego do Ciebie obiektu, zamieszkiwanego przez osobę niemającą w niej żadnych udziałów jest czynnością jak najbardziej legalną. Całość realizowanej przez nas procedury skupowania mieszkań z lokatorami również odbywa się z pełnym poszanowaniem polskich przepisów, a zatem podejmując z nami współpracę, masz gwarancję, ze podczas niej nie wystąpią żadne problemów natury prawnej.

Kolejną wartą wyjaśnienia kwestią, jest to, co nasz skup nieruchomości z lokatorami robi po nabyciu od Ciebie obiektu. Jeśli nie uda się nam się dojść z takimi osobami do porozumienia na drodze polubownej, jako właściciele obarczonego opisanym problemem domu lub mieszkania wszczynamy względem nich postępowanie eksmisyjne.

Skup mieszkań z lokatorem – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Spośród najważniejszych korzyści płynących ze współpracy z naszą firmą wyszczególnić należy przede wszystkim olbrzymią oszczędność Twojego czasu, wysiłku oraz nerwów. Bezpłatną wycenę sprzedawanej przez Ciebie nieruchomości jesteśmy w stanie opracować w ciągu zaledwie 24 godzin, natomiast cała pozostała część procedury może zamknąć się już w 2-3 dniach. Jednocześnie oferujemy Ci również atrakcyjną cenę skupu nieruchomości z lokatorami, a także bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności. Jeśli zależy Ci zatem na szybkim, ale wciąż opłacalnym odblokowaniu środków finansowych zamrożonych w trudnym do sprzedaży mieszkaniu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.