Skup zadłużonych mieszkań

Realizowany na uczciwych zasadach skup zadłużonych mieszkań domów, działek czy kamienic

Ludzie uwikłani w rozmaite spirale kredytowe bardzo często czują się uwięzieni w ramach tych okoliczności życiowych, nie dostrzegając realnych szans na zmiany. Zadłużona nieruchomość wydaje im się nieusuwalną kulą u nogi, z którą nie mogą nic zrobić. W praktyce jednak nawet w szczególnie trudnych sytuacjach zawsze istnieje jakieś wyjście. W tym przypadku jest nim właśnie skup mieszkań zadłużonych realizowany przez wyspecjalizowane w swojej dziedzinie firmy, będące w stanie wypracować zysk pomimo obarczającego danych obiekt zadłużenia. Dla firmy takiej oznacza to możliwość dalszego realizowania swojej działalności. Dla sprzedawcy natomiast opcję odblokowania środków finansowych zamrożonych w ramach obarczonego długami domu lub mieszkania.

Jeżeli zatem interesuje Cię skup zadłużonych nieruchomości za godziwą cenę i odbywający się na uczciwych zasadach, zapoznaj się z przygotowanym przez nas poniżej informacjami.
 

Skup zadłużonych mieszkań – szczegóły oferty

Nasza firma ma doświadczenie oraz rzetelną branżową wiedzę w zakresie skupowania zadłużonych nieruchomości. Wszystkie podejmowane przez nas działania są oparte na gruncie aktualnych, na bieżąco przez nas sprawdzanych przepisów prawnych. Wśród dotychczas obsłużonych klientów cieszymy się renomą solidnego, uczciwego i nastawionego na obopólne korzyści partnera. Do przedstawionych nam przez Ciebie problemów podchodzimy z dużym zaangażowaniem, a także z empatią, chcąc w sposób realny pomóc Ci w trudnej życiowej sytuacji, w której się znalazłeś lub znalazłaś.

Ponadto cechuje nas także wysoka sprawność i duża szybkość działania. Wszelkie konieczne do przeprowadzenia formalności bierzemy na siebie, a procedurę bezpłatnej wyceny mieszkania, działki czy domu jesteśmy w stanie przeprowadzić na przestrzeni zaledwie 24 godzin.

Jeśli chodzi natomiast o rodzaj ciążącego na skupowanej nieruchomości zadłużenia, jesteśmy gotowi podjąć współprace przy wielu różnych scenariuszach, w tym m.in., gdy obiekt obarczony jest:

  • kredytem hipotecznym zaciągniętym w walucie polskiej lub obcej,
  • prywatną pożyczką,
  • zajęciem komorniczym,
  • zadłużeniem powstałym w związku z wieloletnim nierealizowaniem opłat czynszowych czy też wynikających ze zużycia mediów,
  • hipoteką powstałą na skutek dużych długów względem Urzędu Skarbowego lub Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Co niezwykle istotne dla osób znajdujących się w szczególnie niekorzystnych okolicznościach, nasza firma oferuje skup zadłużonych mieszkań również wtedy, kiedy ciężar zadłużenia przewyższa wartość samej nieruchomości. Tego typu sytuacje są jednak w pełni indywidualne, dlatego wszelkie związane z nimi zagadnienia możemy przedstawić dopiero po wnikliwej analizie stanu prawnego oraz finansowego określonego obiektu.

Skup zadłużonych nieruchomości – dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Skup nieruchomości jest rozwiązaniem docenianym nie tylko przy ciążącym na sprzedawanym obiekcie zadłużeniu, ale również wtedy, gdy jest on od długów wolny. Usługa ta umożliwia bowiem istotną oszczędność czasu, wysiłku oraz nerwów związanych z koniecznością doprowadzenia do transakcji oraz jej właściwego przeprowadzenia. W przypadku współpracy ze skupem mieszkań zadłużonych nie musisz samodzielnie tworzyć i publikować ogłoszeń, poszukiwać nabywców czy załatwiać wielu skomplikowanych i pracochłonnych spraw formalnych. W zamian całą procedurę przeprowadzasz na przestrzeni zaledwie 2-3 dni, po czym jesteś wolny od problemów związanych z upłynnianą nieruchomością.

Powyższe korzyści stanowią jednak główny atut przede wszystkim wtedy, kiedy pozbywasz się obiektu nieobciążonego zadłużeniem. W przeciwnym w wypadku natomiast główną korzyścią jest często sama możliwość sprzedaży nieruchomości. Konwencjonalni nabywcy bowiem bardzo rzadko są skłonni do zrealizowania takiej transakcji, ponieważ wszelkie zobowiązania obarczające dom czy działkę automatycznie przechodziłyby na nich. Dla przeciętnego człowieka tego rodzaju problem wydaje się bardzo skomplikowany i trudny do rozwiązania. Skup zadłużonych mieszkań natomiast specjalizuje się w takich właśnie zadaniach, stąd nie odstraszają go opisane okoliczności.